MENÜ
X  
-
-
-
 
 
 

Sportif ve Sanatsal Alanlarda Gelişime Destek Projeleri

Tekerlekli Sandalye Tenisi Takımlar Şampiyonası 

Dünya Tekerlekli Sandalye Tenisi Takımlar Şampiyonası’nda Türk Tenis Milli takımını temsil eden Oğuzhan Güneş’e sponsor olarak destek verilmiştir. İsviçre’nin Zürih kentinde 2 - 7 Ağustos 2015 tarihinde ITF tarafından yapılan kampa her ülkenin en iyi 2 sporcusundan biri olarak davet edilen Oğuzhan Güneş, 27 - 30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Romanya’nın Bükreş kentinde yapılan Romanya Open ITF Future Turnuvası’nda ülkemizi temsil etmiştir.

 

ATP Challenger Tenis Turnuvası 

Mersin Tenis Yelken Yüzme ve Su Sporları İhtisas Kulübü tarafından Mersin’de düzenlenen ATP Challenger Tenis Turnuvası’na geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sponsor olarak destek verilmiştir.

 

 

 

Mersin Üniversitesi Spor Kulübü 

MIP, Mersin Üniversitesi Spor Kulübü bünyesinde dört sezon önce TKB2L’ye katılan ve ilk sezonunda play-off oynama başarısı gösteren Mersin Üniversitesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı’na sponsor olarak destek vermiştir.

 

 

 

Mersin Erkek Hentbol Takımı 

Süper ligde oynayan Mersin Erkek Hentbol Takımı’na 2014-2015 sezonunda sponsor olarak destek verilmiştir.

 

 

 

Mersin Uluslararası Müzik Festivali  

MIP, Mersin'in en önemli sanatsal etkinliği olan ve 2015 yılında 14.'sü düzenlenen Mersin Uluslararası Müzik Festivali’nin 7 yıldır ana sponsorlarından biridir.

 

 

 

Mersin İdman Yurdu  

Mersin'in tek profesyonel futbol takımı olan Mersin İdman Yurdu Kulübü’nün kalkınması ve kent tanıtımına katkı sağlaması amacıyla her yıl ana sponsor olarak destek verilmektedir.