MENÜ
X  
-
-
-
 
 
 

Seçme Yerleştirme

Şirket hedeflerimiz doğrultusunda, personel ihtiyacımıza ve talep edilen pozisyonun kriterlerine en uygun adayları şirketimize kazandırmak amacıyla işe alımlar yapılmaktadır. Adayların özellikle şirket misyonu ve vizyonu ile kurum kültürüne uygun becerilere sahip olmaları, bunun yanında motivasyonu yüksek, gelişime açık, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli ve yaptığı işte göz dolduracak nitelikte olması bizim için önemlidir.

MIP’ de kariyer olanaklarından faydalanmak için web sitemiz üzerinden veya www.kariyer.net aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Yapılan başvurular değerlendirilip CV’leri olumlu bulunan adaylara yabancı dil testi ve aranılan pozisyonun niteliği gerektiriyorsa iş ile ilgili uygulama sınavı yapılır. Tüm bu uygulamalar sonucunda olumlu bulunan adaylar, departman yöneticileri ve insan kaynakları departmanı tarafından mülakata çağrılırlar.

Mülakat sonucu olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılır.

Siz de takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız lütfen iş başvuru formumuzu dikkatli bir şekilde doldurunuz. Tarafımıza gelen başvurular aday havuzumuzda gizlilik prensibimiz çerçevesinde saklanmaktadır.